عنوان محصول: پلي پروپيلن مالئيکه PP-MA

مشخصات فنی: پلي پروپيلن اصلاح شده با مالئيک انيدرید به عنوان سازگاركننده به روش اكستروژن واكنشي این ماده كه به عنوان چسب پليمري هم شناخته ميشود شامل پلي الفين هاي اصلاح شده با گروه هاي عاملي مي باشند كه قابليت پيوند با گستره وسيعي از پلي الفين ها، آیونومرها، پلي آميدها، اتيلن وینيل الکل، پلي استر ، پلي كربنات، پلي استایرن و فلزات را دارا مي باشند.

مزیت نسبت به نمونه خارجی: مواد اولیه ارزان و ، هزینه سربار اندک، قابلیت تولید محصول بر اساس نیاز مشتری

کاربرد:

این ماده كه به عنوان چسب پليمري هم شناخته ميشود شامل پلي پروپيلن هاي اصلاح شده با گروه هاي عاملي مي باشند كه قابليت پيوند با گستره وسيعي از پلي الفين ها، آیونومرها، پلي آميدها، اتيلن وینيل الکل، پلي استر ، پلي كربنات، پلي استایرن و فلزات را دارا مي باشند. از این چسب ها به عنوان لایه سازگاركننده) COMPATIBILIZER  )در ساختارهاي چند لایه، بمنظور تركيب خواص مواد مختلف، از قبيل رزین هاي مقاوم در برابر نفوذ گاز و رطوبت استفاده مي شود .

این ماده در مستر بچ ها با پایه پلي پروپيلن و همچنين در توليد چوب پلاستيک ،كارتن پلاست ، آلياژ نایلون با pp ، كيسه گوني و پلاستيک هاي حاوي فيلر همچون كربنات كلسيم و تالک به كار مي رود . گرید خاصي از این محصول به عنوان انتي اسکراچ )ضد خش(در صنعت خودرو سازي استفاده ميشود.

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به شرکت تحقیقاتی ، تولیدی و صنعتی کرانگین می باشد